DIZAINS

WordPress dizainu izveide

Veidojot jaunu dizainu vai pielāgojot dizaina sagatavi, mājas lapas dizains būs unikāls un pielāgots uzņēmuma korporatīvajam stilam. Skices veidojam atbilstoši vadlīnijām, par kurām vienojamies tikšanās laikā.

Wordpress lapas izveidē piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu mājas lapas izveides procesā, kā arī pēc lapas publicēšanas.

Ērts un funkcionāls mājas lapas redaktors

Viegli veikt izmaiņas

Izmantojam ērtu un funkcionālu lapas redaktoru, ar kura palīdzību var viegli un ātri veikt labojumus

Daudz dažādu bloku

Varēsiet izvēleties jau gatavus blokus, kurus ievietot mājas lapā un aizpildīt tos ar savu saturu

Individuāls stils

Blokiem iespējams izmainīt stilu, lai izveidotu tieši tādu lapu, kādu Jūs vēlaties

Izvēlies WordPress mājas lapas dizainu

Daudz dažādu bloku

elements

Web dizains un WordPress mājas lapas izveide

Veidojam uzmanību piesaistošas, responsīvas un ērti lietojamas mājas lapas uz WordPress bāzes, izmantojot ērtu un funkcionālu lapas redaktoru. Šobrīd WordPress ir populārākā un straujāk augošā satura vadības sistēma, jo 35% no visām mājas lapām tiek darbinātas tieši ar WordPress. Šajā platformā mājas lapas izveidot ir ātrāk un lētāk, kā arī lapas var viegli atrast ar Google meklētāju. WordPress ir piemērota visa veida mājas lapu izveidei, jo platforma ir lietotājiem draudzīga un intuitīva. Mēs nodrošināsim ātru un profesionālu WordPress mājas lapu izstrādi, uzturēšanu un garantiju, kā arī tehnisko atbalstu.
Ja vēlies arī savu mājas lapu izstrādāt uz pasaulē populārākās platformas, tad sazinies ar mums un mēs Jums palīdzēsim to īstenot!

Sazinies ar mums un uzzini, kā varam Jums palīdzēt!

26728245
vai Rakstiet mums