Attēlu izmantošana

Pirmdiena, 16 Janvāris 2012
Attēlu izmantošana

Attēlu izmantošana palielinās tavas mājas lapas vērtību un palīdzēs uzrunāt lietotājus. Ir svarīgi izmantot attēlus, kas tieši atbilst vietnes misijai un mērķiem. Tu vari izmantot tikai dažas grafikas vai balstīt visu mājas lapu uz grafikas iespējamām, galvenais, pārliecinies, ka izvēlētā metode un attēli neaizēno mājas lapas mērķi un nemulsina lietotājus. Vadi apmeklētāja skatienu un uzmanies no jucekļa!

Outline2Design izmanto attēlu, ikonu un grafikas kombināciju. Šeit redzama lieliski izmantoti vizuālie attēli sabalansētās, siltās krāsās un maigos toņos.

Māksla

Lieliskai mājas lapai nav nepieciešama nozīmīga ziņa. Patiesībā pietiek ar pavisam minimālu mājas lapas dizainu, lai panāktu vēlamo. Tas gan nenozīmē, ka māksla neko nevar līdzēt. Tu varbūt neesi ilustrators vai fotogrāfs, bet tas nenozīmē, ka nevari izmantot standarta attēlus, lai papildinātu savu vietni. Izveidojot vietnei vispiemērotāko mākslas un informācijas kombināciju, tu varēsi piesaistīt apmeklētājus, pārdot pakalpojumus vai produktus, atkarībā no vietnes mērķiem.

Fotogrāfija

Es zinu, ka tā ir nodrāzta frāze, taču “attēls ir tūkstoš vārdu vērts “, tikai pārliecinies, ka šie tūkstoš vārdi ir tas, ko vēlas redzēt tavi apmeklētāji. Vēl labāk – pārliecinies, ka šie tūkstoš vārdi liks lapas apmeklētājiem apjaust tās mērķus. Attēls var tikt izmantots, lai izveidotu saikni starp mājas lapu un tās apmeklētājiem. Personiskie kontakti ir svarīgi, it īpaši, ja tavas vietnes galvenais mērķis ietver ar internetu nesaistītas aktivitātes.

Livestrong lieliski izmanto fotogrāfijas, lai attēlo laimīgu, veselīgu dzīves stilu, tajā pašā laikā izaicinot apmeklētāju mainīt tā dzīvesveidu ar grafikas palīdzību. Gribi paslēpot?
Izmantojot attēlus savā mājas lapā, vari izmantot standarta fotogrāfiju aģentūras , bezmaksas standarta fotoattēlus vai arī uzņemt savus attēlus. Jebkurā gadījumā pārliecinies, ka foto kvalitāti ir pietiekami augsta. Iespējams tev vajadzētu paniekoties ar foto parametriem vai arī to samazināt. Atceries, ka pievienojot zemas kvalitātes attēlu, tu atstāj sliktu pirmo iespaidu uz apmeklētājiem. Neviens taču neapmeklētu tavu uzņēmumu, ja pie durvīm mētātos atkritumi?

Ilustrācijas

Daudz uzņēmumu izvēlas savās mājas lapās izmantot ilustrācijas. Tās ietver visu, sākot at vienkāršām skicēm un beidzot ar smalki izstrādātiem pilsētu attēliem. Ilustrāciju pievienošana piešķir zināmu unikalitāti, kas padarīs tavu vietni atšķirīgu no citām. Ilustrācijas var tikt izmantotas kā fons, lapas augšā, lapas apakšā, izvēlnē un citur, kur tas šķiet piemēroti. Tomēr, izmantojot ilustrācijas, neaizmirsti par savas vietnes noskaņu.

Great Bearded Reef savas vietnes pamatā izmanto vienkāršu ilustrāciju. Attēls ir rotaļīgs un košās krāsas rada pozitīvu noskaņu.

Platin izmanto detalizētu 3D ilustrāciju kombinācijā ar kustību, lai piesaistītu apmeklētāju uzmanību.

Ikonogrāfija

Ikonas var būt gan lielisks palīgs, gan lāsts. Labi izveidota un novietota ikona darbosies kā vizuāls saīsinājums, kas lietotājiem palīdzēs saprast saturu, to nelasot. Atceries par ceļa zīmēm un kā tās tiek izmantotas sabiedrībā. Mēs esam pieraduši saistīt noteiktus attēlus ar lietām un aktivitātēm. Apciemojot svešu valsti, mēs spējam vadīties pēc zīmēm, jo simboli un ikonas ir kļuvušas par universālu valodu. Labai ikonai jābūt saprotamai nekavējoties. Ja tu plāno izmantot ikonas, tu vari vai nu izveidot savu ikonu vai izmantot standarta ikonas.

EngineHosting izmanto ikonas, lai palīdzētu lietotājiem atrast citas vietnes lapas, atstājot vietu lapas apakšā, kur norādītas citas iespējas.